Informace o nás

Společnost FORPEX s.r.o. byla založena v roce 1992. Poskytuje outsourcing v oblasti polygrafie, logistiky a distribuce. Se zkušeným týmem odborníků poskytuje komplexní servis klientům. V roce 2013 rozšířila svoji činnost o obchodní činnost spojenou s provozováním eshopu a prodejem originálních tenisových a jiných speciálních sportovních pomůcek.

Historie projektu

Osobní dlouholetá trenérská zkušenost (nedostatku tenisových tréninkových pomůcek) nás vedla k hledání vhodných pomůcek. Dohodli jsme se s japonskou firmou Innovative Sports o zastupování a prodeji jejich produktů na evropském trhu. Na jaře 2014 byl založen internetový obchod www.forspin.cz se základním sortimentem, který se bude postupně rozšiřovat o další nové pomůcky určené nejen na výuku tenisu, ale i na ostatní sportovní odvětví.

Naši uživatelé

Nabízené výrobky jsou určeny pro všechny věkové kategorie, nejen pro tenisové trenéry, ale pro všechny, kdo mají zájem na sobě tenisově pracovat a naučit se modernímu tenisu. Pomůcky jsou ideální i pro individuální trénink na tenisové zdi, ale také při rozcvičování před vlastní hrou. Naučí Vás především správnému modernímu držení tenisové rakety při tzv. stěračovém forhendovém úderu (Nadal, Djokovič, Veselý, Šafářová, Kvitová aj.), správné výšce a přesnosti nadhozu a podání s boční rotací. Zvýší se Vám prokazatelně úspěšnost všech hraných tenisových úderů.